objavte Victory Fitness

Výhody Keiser pneumatického odporu oproti klasickým fitness strojom
 • nepreťažuje nárazovo kĺby a šlachy
 • možnosť meniť odpor kedykoľvek počas cviku, jedným prstom
 • konštantný variabilný odpor pri akéjkoľvek rýchlosti
 • možnosť meniť odpor s polkilogramovými odstupmi
 • veľký digitálny displej ukazuje počet opakovaní

 

Štúdie ukazujú nárast športových zranení, hlavne vo vekovej skupine medzi 25 a 65 rokom. Poukazujú na to, že tento nárast je spôsobený nielen vekom a technikou prevedenia cvikov, ale tiež nárazovou záťažou na kĺby a šlachy spôsobenou klasickými nakladacími strojmi.

Vzduch vs. železo … buď silnejší … rozdiel je Keiser

Absolútna novinka priamo z profesionálnych športovo – kondičných centier a špičkových vrcholových klubov je tu teraz pre Vás. Či ste nováčik alebo profesionál, dovolí Vám trénovať s akoukoľvek rýchlosťou a akýmkoľvek odporom a to všetko pri minimálnom zaťažení kĺbového aparátu.

Prečo vzduch?

Príďte si zacvičiť, váš odpor bude vzduch. myslíte, že to bude ľahké?

Čo robí tréning s viprom efektívnym? Kombinácie zdvíhania, prenášania a rotácie.
 • Poskytuje efektívny tréning celého tela
 • Vybuduje svaly a spáli kalórie cez silový a pohybový tréning
 • Zdvíhať. Ťahať. Hádzať. Skoro každý pohyb na ktorý si pomyslíte
 • Vhodný pre všetkých, bez rozdielu veku či schopností, od 4 kg po 20 kg

The Evolution of Free Weights

VIPR bol vytvorený ako progresívna fitness pomôcka, napomáhajúca spojiť silový tréning s funkčným tréningom.

Kvalitný tréning s váhou vlastného tela. spoznajte TRX, spoznajte kde sú vaše hranice.

TRX precvičí nielen svalové partie, ktoré ste zvyknutý precvičovať pri svojich tréningoch, ale hlavne zapája svaly, o ktorých ste doteraz ani nevedeli.

Pri prevedení každého cviku je maximálne aktivované stabilizačné svalstvo a sú zachované všetky pravidlá funkčného tréningu. Netreba o tom viac písať, treba si to prísť vyskúšať.

Kvalitný tréning s váhou vlastného tela. spoznajte TRX, spoznajte kde sú vaše hranice.

TRX precvičí nielen svalové partie, ktoré ste zvyknutý precvičovať pri svojich tréningoch, ale hlavne zapája svaly, o ktorých ste doteraz ani nevedeli.

Pri prevedení každého cviku je maximálne aktivované stabilizačné svalstvo a sú zachované všetky pravidlá funkčného tréningu. Netreba o tom viac písať, treba si to prísť vyskúšať.

Čo je to kettlebell? Kettlebell alebo rusky girya je odlievané oceľové závažie podobné guli z kanónu avšak s madlom naviac. Jedná sa o staroveké ruské cvičebné náčinie pre tých jedincov, ktorí preferujú predovšetkým silu a vytrvalosť.

Cvičenie s týmto náradím radíme do kategórie funkčného cvičenia. Jedná sa predovšetkým o balistické cviky, veľmi podobné pohybom v mnohých športových odvetviach. Výhodou je mnohonásobný efekt cvičenia a to pri rozvoji svalovej sily a budovaní svalovej hmoty bez nadbytočnej hypertrofie, pri rozvoji flexibility, kardiovaskulárnej zdatnosti a v neposlednom rade efektívnom spaľovaní tuku.

Patentovaná technológia odporu vzduchu. Unikátna technológia vzduchového odporu je založená na priamoúmernom odpore, jedno­ducho známe to, že čím viac zaberiete, tým Vám Airdyne dá viac odporu. Lopatkové koleso Airdynu poskytuje hladký odpor a zároveň Vás bude chladiť počas cvičenia.

Airdyne je ideálny pre fitness ako aj pre rehabilitáciu.

Precvičte celé telo: patentovaný dvojitý dizajn pedálov a rúčiek zabezpečuje precvičenie celého tela s možnosťou cvičiť spodnú a vrchnú časť tela oddelene.

Dostaňte sa rýchlo do formy
 • Nedosahujete výsledky aké by ste chceli? …
 • Trávite čas vo fitku, ale stále nemáte telo aké by ste chceli?…
 • Možno ste nikdy necvičili, chcete začať teraz, ale neviete kde a ako…?

Victory Bootcamp v Bratislave skupinový tréningový program Vám poskytne komplexnú starostlivosť, tu nájdete najširšie spektrum fitness poradenstva. Pômožeme Vám nielen pri športových začiatkoch. Samozrejmosťou je výživové poradenstvo. Jedine tak môžete dosiahnúť čo najefektívnešieho výsledku, či už sa jedná o redukciu váhy alebo formovanie postavy.

Victory Bootcamp v Bratislave je tu pre Vás, ktorí sa chcete zoznámiť s novým moderným poňatím fitness a pre Vás, ktorí si myslíte, že Vaše telo si zaslúži patričnú pozornosť a starostlivosť.

Aj v golfe platí pravidlo, silnejší znamená lepší. Posilňovaním kĺbových väzív a svalov, ktoré sú pri golfe najviac využívané, zlepšíte svoj odpal a výdrž až po osemnástu jamku. Posilňovanie je pri tomto športe dôležité taktiež pre chrbticu a celkové držanie tela. Pôsobí ako prevencia bolestí krížovej chrbtice.

Dostaň sa do formy pre golf a staň sa lepším golfistom.

Golf fitness system: zaručuje pridanie vzdialenosti do Vašich odpalov.