Bootcamp

Kde máte garantované vyzerať a cítiť sa lepšie.

Nedosahujete výsledky aké by ste chceli? Trávite čas vo fitku, ale stále nemáte telo aké by ste chceli? Možno ste nikdy necvičili, chceli by ste začať teraz, ale neviete kde a ako?

Victory Bootcamp v Bratislave je tu pre Vás, ktorí sa chcete zoznámiť s novým moderným poňatím fitness a pre Vás, ktorí si myslíte, že Vaše telo si zaslúži patričnú pozornosť a starostlivosť.

Bootcamp Vám poskytne komplexnú starostlivosť, tu nájdete najširšie spektrum fitness poradenstva. Pômožeme Vám nielen pri športových začiatkoch.

Samozrejmosťou je výživové poradenstvo, jedine tak môžete dosiahnúť čo najefektívnejšieho výsledku, či už sa jedná o redukciu váhy alebo formovanie postavy.

Každý bootcamp je hodinu dlhá skupinová tréningová jednotka, ktorú možete absolvovať viackrát týždenne. Bootcamp je tréning v malých skupinách ( nechoreografického typu), ktorého základom je funkčný tréning. Ďalej v sebe zahŕňa: stabilizačný tréning, tvarovací tréning celého tela, stabilizačný a silový tréning zameraný na “core”- strednú časť tela, zvyšovanie kondície a mobility...

Toto je rýchla sumarizácia toho s čím sa stretnete vo Vašom Bootcampe:
  • Zvýšenie energie vyššie, ako ste si mysleli, že je možné: dostaňte sa bližšie k svojim cieľom.
  • Vytvarovanie postavy, vytvorenie dlhých a vytvarovaných svalov: multifunkčné silové a tvarovacie cvičenia.
  • Získajte tajomstvá ako cvičiť múdro: jednoduché a efektívne programi založené na funkčnom tréningu, ktoré vás privedú bližšie k cieľu.
Každý pondelok (7:00), utorok (8:00 a 17:00), štvrtok (8:00 a 17:00) a piatok (7:00).

Zasielanie noviniek prostredníctvom e-mailu.

Vyplňte prosím formulár.


×