profil Victory Fitness

Sme v nových a pohodlných priestoroch na Košickej ulici 49 v Bratislave, so skúsenými ľuďmi a s najmodernejším na Slovensku jedinečným tréningovým vybavením, a to všetko pre Vás a Vaše ciele.

  • špeciálne programy skupinového tréningu zamerané na formovanie postavy a chudnutie BOOTCAMP
  • špeciálne programy športovej prípravy pre golf s najmodernejším a jedinečným technickým vybavením jediným svojho druhu na Slovensku GOLF FITNESS
  • Posilňovacie pneumatické stroje Keiser máme k dispozícii ako jediní na Slovensku. Tieto stroje používa väčšina amerických profesionálnych tímov.

Nechceme zostať len pri slovách a vieme, že každý Vám povie, že je hrdý na svoje fitness centrum a výsledky členov sú pre neho dôležité. Jedna z vecí, ktorá nás odlišuje od ostatných v okolí je, že my sme jediní, ktorých slová si môžete vyskúšať skôr než urobíte rozhodnutie stať sa členom. Príďte a stretnite sa s jedným z našich trénerov a rozhodnite sa podľa seba. Je to jednoduché!

Staňte sa členom na 7 dní – týždeň bez záväzkov a uvidíte či sme pre Vás tí praví.

Vieme, že urobiť rozhodnutie o cvičení nie je ľahké.

Budú sa mi pozdávať ostatní členovia?
Vydržím s týmto programom dlhodobo?
Budú služby perfektné aj v budúcnosti?

Toto sú prirodzené otázky, ktoré môžeme zodpovedať iba ak prídete a stretnete sa s nami. Je ťažké skryť slabý servis, zlé služby a nekvalifikovaných trénerov zoči voči.

Ak chcete naozaj dosiahnuť výsledky a vážite si kvalitu, tak sme tu pre Vás.

Team Victory fitness Bratislava

Zasielanie noviniek prostredníctvom e-mailu.

Vyplňte prosím formulár.


×