Hodnotenia našich členov

Veľmi sa mi páči cvičiť vo Victory fitness z tohto dôvodu:
Je tam príjemný personál a profesionálni tréneri, ktorí sa Vám snažia prispôsobiť.
Čo sa týka vybavenosti strojov, fitko zaraďujem do kategórie TOP! Je moderné, čisté a v príjemnom prostredí.
- Katarína V. -

Podľa mňa naj fitko v BA. Začala som cvičiť skupinový tréning Bootcamp, pretože mojím cieľom bolo cítiť sa lepšie, byť v dobrej kondícii a vytvarovať si postavu. V Bootcampe nájdem viac ako 3v1, takže vrelo odporúčam všetkým :-) !!!
- Jana P. -

Do Victory fitka som prvýkrát prišla v októbri 2011, dôvody boli dva... bolo blízko domu a mali okrem štandardnej "fitkovej" ponuky aj niečo navyše - tréning pre golfistov. Zaujali aj tým, že majú stroje Keiser - na báze pneumatického odporu a nie pridávania kovových tehličiek - a celkovo výborné vybavenie pre rôzne druhy tréningu. Tréner, s ktorým spolupracujem, mal dobré referencie aj zo zahraničia a hneď po úvodnej návšteve sme sa dohodli na spolupráci, ktorá stále trvá a prináša očakávané výsledky.
- Katarína K. -

Vo fitku je príjemná, "rodinná "atmosféra, príjemný a ochotný personál, a na čom mne osobne veľmi záleží - vládne tu čistota všetkých priestorov. Nejde len o šatne a sprchy, ale aj priamo v priestoroch na cvičenie sú k dispozícii dezinfekčné roztoky a utierky na očistenie strojov. Victory dosahuje výbornú úroveň po všetkých stránkach.
- Katarina K. -

Prečo cvičím vo Victory fitness? Hneď pri prvej návšteve na mňa pozitívne zapôsobilo príjemné moderné prostredie a kvalitné vybavenie. Ešte lepšie na mňa zapôsobil personál, ktorý maximálne vychádza v ústrety klientom. Uzavrela som ročnú zmluvu, pretože je výhodná a v mojom prípade aj motivujúca. Pod vedením skúseného trénera sa mi veľmi dobre pracuje na zvýšení mojej kondície, k čomu prispieva aj tréningový program Bootcamp. Cvičenie v tomto fitku na mňa vždy pôsobí uvoľňujúco a pomáha mi odbúravať stres.
- Viera Skukálková -

Nájsť fitko v dnešnej dobe nie je až taký problém ale nájsť dobré fitko, tak to už je o inom. Prečo som si ale vybrala práve Victory fitness? Pre mňa spĺňalo a spĺňa všetko, čo som od fitka očakávala. Je tu profesionálny prístup, kvalitné stroje a tréneri, ktorí sú naozaj odborníkmi vo svojej profesii a nie nejakí chlapci z ulice. Samozrejme, v neposlednom rade ma presvedčila aj čistota priestorov (na ktorú mimochodom mnoho fitness centier zabúda).
- Jaroslava Blinová -

Otváracie hodiny sú super a aj časovo zaneprázdnení ľudia nemajú možnosť sa vyhovárať, že nemajú čas :) Takže bez výhovoriek šup-šup cvičiť, leto sa blíži :) Vo Victory fitness Vás čaká príjemná atmosféra a aj úsmev personálu, ktorý vždy zlepší deň.
- Petra -

Victory fitness odporúčam kvôli dobrej lokalite, príjemnej klíme aj v letných horúčavách, možnosti cvičiť aj vonku a tiež kvôli otváracej dobe už od šiestej, keďže najlepšie výsledky sa dosahujú cvičením ráno.
- Mariana -

Veľmi si vážim profesionálny a systematický prístup trénerov a majiteľov, ktorí stále prichádzajú s novými nápadmi a dávajú si záležať na čistote, poriadku a spokojnosti každého člena.
- Martin -

Milé, rodinné fitko, kde nájdete všetky stroje na kardio, ako aj na vytvarovanie postavy podľa svojich predstáv. Vyškolený personál, ktorý vám poradí, ako sa dostať do formy!
- Aďa -

Zasielanie noviniek prostredníctvom e-mailu.

Vyplňte prosím formulár.


×